Kontakt

Tel.: +421 905 123 387

 

Vyhľadávanie

V ponuke je 50 nehnuteľností.
Novinky a aktuality

REFERENCIE

Dobrý deň pani Rakusová,
chcem Vám a pánovi manželovi, vyjadriť veľké poďakovanie, za sprostredkovanie predaja môjho bytu.
Vaša realitná kancelária DN REALITY, pracuje na vysokej profesionálnej a ľudskej úrovni, čo je už v tejto dobe vzácnosťou. To, ako Vám záleží na spokojnosti klienta a stopercentne odvedenú prácu, Vás stavia na vyššiu úroveň od konkurencie.
Môžte byť vzorom, ako sa má táto práca vykonávať.
Budem Vás odporúčať všetkým, krorí by mohli Vaše služby potrebovať.
Ešte raz, Vám za všetko veľmi pekne ďakujem.
H. Vladimír.

Dobrý deň,

chceme sa Vám (aj keď troška omeškane) poďakovať za celkové sprostredkovanie nehnuteľnosti vo Veľkom Cetíne, ktorú sme prostredníctvom Vás kúpili.

V každom smere ste nám vyšli v ústrety a to si veľmi vážime.

Ak v blízkej alebo ďalekej budúcnosti by niekto z mojich známych riešil predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti tak ak dovolíte tak Vás určite odporučíme.

S pozdravom

 Kovanoví

Som veľmi spokojná klientka.Pani Rakusová mi presne našla ponuku nehnuteľnosti podľa mojich snov, čím doslova zmenila môj život od základov. Ani slovami nedokážem opísať,ako som vďačná! Pani Rakusová je nielen odborníkom vo svojom obore, ale okrem toho je veľmi nápomocný človek. Počas celého procesu od obhliadky nehnuteľnosti po podpísanie kúpno-predajnej zmluvy, mi radila, "dohodila" odborníkov, ktorých som potrebovala, prípadne vyhľadala pomoc,aj keď to nebolo vrámci jej kompetencii! Touto cestou by som chcela povedať obrovské ďakujem �Ing. Marcela Žitná

Dobrý deň,

Chceli by sme sa Vám poďakovať za sprostredkovanie kúpy bytu. Boli ste ochotní odpovedať na všetky otázky v krátkom čase. Tak isto oceňujeme aj ochotu p. Rakusa sprístupniť nám byt, keď sme potrebovali zamerať steny pri objednávaní nábytku. Nemám nič čo by som vytkol. Poskytujete služby na profesionálnej úrovni. Keď bude príležitosť určite Vás odporučíme ďalej.

S pozdravom

Vlado a Ľubka.